paralel hizmetler

Hizmetler

Sektörler
Paralel Mühendislik
Paralel Muhendislik, 2003 yılında proje/mühendislik/danışmanlık faaliyet alanlarında ozellikle otomotiv/havacılık anasanayi ve yan sanayilerine hizmet vermek amacıyla kurulmustur.

Surekli gelişen CAD/CAM/CAE teknolojisi icerisinde,sahip olduğu deneyimli mühendis ve konstrüktörle Türk Ana ve Yan Sanayileri ile calışmalarını sürdüren Paralel Mühendislik,ozellikle CATIA V4/V5 ile ürün dış yüzey tasarımdan (Class A Surface Modeling), kalıp/fikstür tasarımına kadar tüm tasarım sürecinde,modifikasyonunda ,dökümantasyon ve analiz ihtiyaclarında cozumler sunmaktadır.

Sektörel gelişmeleri takip eden Paralel Mühendislik,faaliyet alanında yer alan müsteri firmalara gerek kendi firma catısı altında gerekse müşteri firma organizasyonu icerisinde gorev alarak (out-sourcing) hizmet verirken,sürekli geliştirdigi know-how ile sektorunde lider bir yapıya bürünmektedir.

Paralel Mühendislik, sektörel sorumlulugunun bilincinde olarak,Mühendislik,Danışmanlık ve Tedarikcilik fonksiyonlarıyla ,halkasını oluşturduğu tüm organizasyonlarda müşteri memnuniyetini esas alarak sahip olduğu hizmet ve ürünlerini kaliteli ve zamanında sunarak neticeyi takip edip,sektor uzerinde olusturdugu saygın,istikrarlı ve güvenilir profesyonel bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Paralel Mühendislik;

-Anahtar teslim proje hizmetleri,

-Ürün tasarım sürecinde ,müşteri firmanın kendi proje ekibi
içerisinde eş zamanlı mühendislik hizmetleri(out-sourcing),

-Anasanayi ve calışmakta olduğu yan sanayileri arasındaki entegrasyon süreci icerisinde yer alarak süreci destekleyen teknik destek hizmetleri,

-CAD/CAM/CAE konularında spesifik metodolojik eğitim hizmetleri,

-Spesifik ürün tasarımı ve tersine Mühendislik (Reverse Engineering) hizmetleri,

-Müşteri firma Know-How’ina katma değer sağlayacak teknoloji danışmanlığı hizmetleri,

sunmaktadır.